Özgeçmiş

Bedirhan Demirhan > Özgeçmiş

Back To Homepage

16 Haziran 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2001 yılında Ankara/Keçiören’de Hacı Mustafa Tarman İlköğretim Okulu ile öğrenim hayatına başlayarak 2009 yılında bu okuldan mezun olmuştur. Daha sonra Ankara/Yenimahalle ikametinde bulunan Yenimahalle Teknik ve Endüstri Meslek Lisesini bitirmiştir. 2011 yılında internet sektörüne adım atmış, çeşitli siteler ve tasarımlar yaparak internet dünyasında hızla yükselişe geçmiştir. 2013 yılında ise Aydın/Didim’de şiir hayatına adım atmıştır. Tüm şiirlerini o zamanlar aşık olduğu gizemli kıza ithaf eden Bedirhan Demirhan, Günümüzde ise aktif olarak Sosyal Medya Uzmanlığı, Web Tasarım, Seo, Çevirmenlik, YouTube İçerik Üreticiliği, Müzik ve Oyunculuk yapmaktadır.

Sosyal Medya Uzmanlığı konusunda sosyal medyada popüler olmak, erişimini yükseltmek ve organik hit kazanmak isteyenler için 2011 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Web Tasarım alanında ise 10 yılı aşkın tecrübesi ile tüm web tasarım e-ticaret işlerinizi kolaylıkla yapabilir ve sonrasında satışlarınızın artmasını keyifle izlemenize yardımcı olacaktır.

Grafik Tasarım ve Sosyal medya gönderileri, kartvizit, logo ve Web Sitelerinin tasarım ihtiyacını ekibi ile karşılamaktadır.